קניית רכב בליסינג – האם כדאי?

מתלבטים האם קניית רכב בליסינג כדאית? לובינסקי טרייד & ליס ריכזו עבורכם את כל המידע החשוב בנושא.
:
|
קניית רכב בליסינג - מדריך לקניית רכב

חיפוש הרכב הבא שלכם יכול להיות תהליך ארוך ומייגע, במיוחד עבור אלו מכם שצריכים למכור את הרכב שבו נהגתם עד כה. קחו בחשבון שבחירת הדגמים שאותם אתם מעוניינים לבדוק זו רק ההתחלה, לאחר מכן תצטרכו לבחור מבין מגוון רחב של אפשרויות רכישת רכב. ייתכן שתהיתם לעצמכם – האם קניית רכב בליסינג כדאית? אנחנו פה כדי לקצר לכם את תהליך ההתלבטויות לגבי האם כדאי לקנות רכב מליסינג ולהציג את היתרונות בחברת ליסינג.

קניית רכב בליסינג – יתרונות

בעוד אתם מתלבטים האם קניית רכב בליסינג פרטי כדאית, רצוי שתשקלו את היתרונות הרבים שאפשרות זאת כוללת:

1. מגוון הרכבים – חברת ליסינג יכולה להציע לכם שפע של מכוניות שעברו עסקת ליסינג, לצד רכבים חדשים שטרם עלו על הכביש ומכוניות פרטיות שהתקבלו במסגרת טרייד אין.

2. אפשרות לטרייד אין עם הרכב הישן – בחלק מהחברות מציעים לקנות מכם את הרכב שבבעלותכם בתמורה למתן זיכוי ממחיר הרכב שאותו אתם מעוניינים לקנות. זהו יתרון משמעותי עבור מי שלא מעוניין להתעסק במכירת הרכב שלו במקביל לחיפוש המכונית הבאה.

3. קיצור משמעותי של תהליך הרכישה בהשוואה לחיפוש רכבים שהיו בבעלות פרטית – רכישת רכב מחברת ליסינג חוסכת לכם כאבי ראש וטרטורים מיותרים. כל הטלפונים והמפגשים שתצטרכו לבצע מצטמצמים לבירור מול גורם אחד. עבודה מול חברת ליסינג חוסכת זמן יקר ותאפשר לכם לבדוק מגוון של דגמים שעולים על ציפיותכם והמאפיינים הדרושים לכם.

4. מחיר נוח – חברות הליסינג מגלות גמישות ומאפשרות להתמקח על המחיר במידת מה. תנאי התשלום יהיו נוחים בדרך כלל, לרבות אפשרויות שונות לפריסת התשלומים והגדלת סכום המקדמה על חשבון התשלומים הבאים. בהקשר זה, חשוב לציין שקניית רכב משומש עדיף לבצע ישירות מחברת הליסינג ולא באמצעות מתווכים וסוחרים, שהעמלה שלהם תנפח את המחיר.

5. תנאי מימון נוחים – רכישת רכב דרך חברת ליסינג כוללת לרוב תנאי מימון נוחים, כאשר במקרים מסוימים תקבלו הצעת מימון משתלמת כחלק מתנאי המכירה. אופציית מימון נוספת שכדאי לשקול היא ליסינג פרטי, שמשמעותו היא מתן מקדמה על הרכב ולאחר מכן פריסת היתרה לתשלומים, כאשר בתקופה זו מקבלים שירות מחברת הליסינג. עבור מי מכם שיש ברשותו הון ראשוני שמספיק לרכישת הרכב, זוהי האופציה המשתלמת ביותר עבורכם.

6. אחריות לרכב – גם אם אחריות היצרן של הדגם בו אתם מעוניינים פגה, חברות הליסינג מציעות אחריות משלהן. תוספת זאת מהווה יתרון משמעותי שיעניק לכם שקט נפשי בעת רכישת הרכב.

מה כדאי לבדוק לפני קניית רכב בליסינג?

אז אחרי שהחלטתם שקניית רכב בליסינג כדאית, הנה כמה טיפים מועילים על נקודות שכדאי לבדוק לפני שאתם סוגרים עסקה:

1. בצעו סקר שוק והשוו בין חברות הליסינג לפני שאתם רוכשים את הדגם שבו אתם מעוניינים. לפעמים יהיה טווח רחב של מחירים עבור אותו דגם.

2. ערכו נסיעת מבחן בדגמים המעניינים אתכם, כך תוכלו לבדוק מהי הבחירה המתאימה ביותר עבורכם.

3. כאשר אתם בוחרים דגם ספציפי, בדקו את היסטוריית הטיפולים של הרכב. ביצוע טיפולים בהתאם לפי הוראות היצרן הכרחי לשמירת אחריות הרכב.

4. ודאו שהרכב יעבור בדיקה במכון מורשה או מוסך שאתם סומכים עליו. במידה ויש תיקונים נדרשים, הוסיפו אותם במפורש ובאופן מפורט לחוזה הרכישה. למשל, יש לבצע כיוון פרונט קדמי לרכב.

5. בדקו מתי הרכב נדרש לעבור טסט ולעבור טיפול. במידה ותצטרכו לבצע טסט ו/או טיפול בעצמכם בקרוב, כדאי שתוסיפו את עלויות אלו למחירו של הרכב.

6. בחרתם ממבחר הרכבים למכירה וסגרתם עסקה? מזל טוב! רגע לפני שאתם נוהגים לעבר השקיעה, בדקו שיש ברכב את כל מה שדרוש כמו אנטנה, ספר רכב וצמיג רזרבי.

 

עם לובינסקי טרייד & ליס, ההחלטה האם כדאי לקנות רכב מליסינג מעולם לא הייתה קלה יותר. אם אתם מעוניינים ברכישת רכב איכותי מבלי לשבור חסכונות או לשדרג את הרכב אך לחסוך בהוצאות, תמצאו בלובינסקי טרייד את הפתרון המושלם. עם "מסלול ללא דאגות" המציע אחריות מורחבת לרכב, מגוון רחב של רכבי 0 ק"מ, מחירים אטרקטיביים ועד 100% מימון, יש לכם דרך חדשה ומשתלמת לרכוש רכב דרך חברת ליסינג.

 

 

 

תיאום פגישה אישית

הנציגים שלנו ישמח לענות על כל שאלה,
ייעץ ולהכווין, בחינם.
ובלי התחייבות!


    אני מסכים/ה למדיניות הפרטיות ומאשר/ת את שמירת הפרטים במאגר המידע

    אני מסכים/ה למדיניות הפרטיות ומאשר/ת את שמירת הפרטים במאגר המידע.