מימון לרכב יד שניה

כיום יש אופציות רבות למימון לרכב יד שנייה. לובינסקי טרייד & ליס כאן כדי להסביר לכם על האפשרויות השונות ולסייע לכם לקבל החלטה מושכלת בנושא.
:
|
מימון לרכב יד שנייה - מדריך לקניית רכב

לאחרונה יש עליה בהיקף העסקאות של רכישת רכבי יד שניה בישראל ולא בכדי. לאור חוסר הזמינות של אמצעי התחבורה הציבוריים והביקוש הגובר למכוניות זולות, רכב יד שניה הוא פתרון מצוין עבור הנהג הישראלי. עם זאת, עדיין מדובר בהוצאה חריגה ביחס להוצאות השוטפות של הצרכן הממוצע. ייתכן שלא תוכלו לגייס מיידית את כל ההון העצמי הדרוש לרכישת הרכב. אל דאגה, קניית רכב משומש אינה חייבת להתבצע בתשלום אחד ותוכלו לשלם עבור הרכב בקצב שלכם. לשם כך עומדים לרשותכם מספר גורמים שמציעים מימון לרכב יד שניה, כאשר האפשרויות העיקריות הן בנקים, חברות כרטיסי אשראי ויבואניות הרכבים. מתלבטים למי כדאי לפנות? הכנו עבורכם מדריך קצר שיסביר על האופציות השונות ויאפשר לכם לקבל החלטה מושכלת בעניין מימון לרכב יד שניה. 

מימון לרכב יד שניה באמצעות בנק

הבנקים בישראל מעניקים הלוואות מיוחדות לרכישת רכב, כאשר במקרה של מימון לרכב יד שניה גובה ההלוואה יכול לכסות כ-50 עד 60 אחוזים מהעלות. אם תפנו לבנק שבו אתם מנהלים את חשבונכם, תקבלו שירות מגורם המכיר את נתוני החשבון שלכם כך שתחסכו התעסקות עם העברת מסמכים. לעיתים אף תקבלו הטבות מסוימות בתנאי ההלוואה כלקוחות הבנק. אך זה כלל לא מובן מאליו שבקשתכם להלוואה תיענה בחיוב ושתקבלו אותה במהירות. הבנקים דורשים ערבויות או בטחונות אשר מכבידים על התהליך באופן משמעותי. כמו כן, למרות שהריבית שהבנקים מציעים נמוכה יחסית (4-6% מגובה ההלוואה), תצטרכו לשלם עמלות שונות אשר מייקרות את ההלוואה. 

מימון לרכב יד שניה באמצעות גורמים חוץ בנקאיים 

גופים חוץ בנקאיים כגון חברות כרטיסי אשראי וחברות פיננסיות שונות מספקות כיום הלוואות בסכומי כסף גבוהים, חלקן מיועדות ספציפית למטרת רכישת רכב יד שניה. במקרים אלו, ההלוואה אינה תלויה בגובה מסגרת האשראי החודשית שלכם. בהשוואה לבנקים, הגורמים החוץ בנקאיים גמישים יותר בנוגע לתנאי ההלוואה (מספר התשלומים ותקופת ההלוואה, למשל) ובחלק מהמקרים לא תידרשו לספק בטחונות או ערבים כתנאי לקבלת ההלוואה. אך הנוחות היחסית שבתהלך קבלת ההלוואה תעלה לכם ביוקר. הריביות שחברות אלו דורשות גבוהות והמשמעות היא תוספת חודשית של אלפי ש"ח להחזר החודשי שתידרשו לשלם. 

מימון לרכב יד שניה באמצעות חברות הרכב

רבים מסוכנויות הרכב והיבואנים הגדולים מציעים פתרונות מימון לרכב יד שניה. אחד היתרונות המשמעותיים של אפשרות זאת הוא טיפול בכל התהליכים הקשורים לרכישת הרכב מול ארגון אחד בלבד. יתרון חשוב נוסף הוא ריביות נמוכות, כאשר במקרים מסוימים הריבית תהיה נמוכה יותר מזו שהבנק יציע. 

בלובינסקי טרייד & ליס תמצאו מגוון רכבי יד שניה ותנאי מימון אטרקטיביים ונוחים במיוחד. לובינסקי מציעה לכם עסקה גמישה שבה תוכלו לקבוע את התשלום הראשוני והסופי ואת מספר התשלומים. היכנסו עכשיו לזירת הרכבים למכירה באתר כדי להתרשם ממבחר הדגמים שלנו ולחשב את ההחזר החודשי הצפוי לכם באמצעות מחשבון המימון שלנו. 

מעוניינים במסלולי מימון אחרים? לובינסקי טרייד & ליס מציעה עסקאות טרייד אין שוות במיוחד. תוכלו להיפטר מהרכב הישן שלכם ולהוזיל משמעותית את ההחזר החודשי על הרכב החדש. פתרון מצוין נוסף הוא ליסינג פרטי, הכולל קבלת רכב חדש למשך שלוש שנים בתשלום חודשי נמוך, ללא שעבודים והלוואות. בסוף העסקה תוכלו לבחור את המסלול המתאים לכם – להתקדם לעסקה ורכב חדשים, להחזיר את הרכב ללא התחייבויות נוספות או לרכוש אותו במחיר מיוחד. 

תיאום פגישה אישית

הנציגים שלנו ישמח לענות על כל שאלה,
ייעץ ולהכווין, בחינם.
ובלי התחייבות!


    אני מסכים/ה למדיניות הפרטיות ומאשר/ת את שמירת הפרטים במאגר המידע

    אני מסכים/ה למדיניות הפרטיות ומאשר/ת את שמירת הפרטים במאגר המידע.