מה זה טרייד אין?

עסקאות טרייד אין רכבים תופסות חלק נכבד מהיקף עסקאות הרכבים בישראל, ולא בכדי. לטרייד אין יש יתרונות רבים
:
|
מה זה טרייד אין - מדריך הרכב של לובינסקי טרייד

טרייד אין הוא עסקת משתלמת של "מפתח תמורה מפתח". זאת הזדמנות לרענן את אמצעי התחבורה שלכם – להיפרד בצורה נוחה ומהירה מהרכב הישן ולקבל עבורו זיכוי לרכישת רכב משודרג, שאותו בוחרים ממגוון רכבים שחברת הטרייד-אין מציעה. בעסקאות אלו תקבלו הצעות מחיר הוגנות ומשתלמות, שנקודת המוצא שלהן הוא מחיר המחירון של הרכב. בנוסף, מתחשבים גם בשנת הייצור, מצבו המכני של הרכב (לרבות תקלות כתוצאה מתאונה וליקויים אסתטיים), תוספות חריגות, קילומטרז' ומספר בעלים קודמים. נשמע מעניין? גלו עוד על מה זה טרייד אין וקבלו את כל הטיפים השווים שיסייעו לכם למצוא עסקה טובה ומותאמת אישית.

היתרונות בביצוע עסקת טרייד אין

עסקאות טרייד אין רכבים תופסות חלק נכבד מהיקף עסקאות הרכבים בישראל, ולא בכדי. לטרייד אין יש יתרונות רבים:

  • חוסכים זמן יקר ואת הטרטורים הכרוכים במכירת הרכב שבבעלותך ומקצרים משמעותית את תהליך קניית הרכב. לא תצטרך לדאוג לפרסום מכוניתך, לחפש רכבים למכירה, להיפגש עם מוכרים וקונים, לבצע בדיקות רכבים ולדאוג להעברת בעלות.
  • קניית רכב חדש מגורם אמין, ללא הפתעות מיותרות ורמאויות. חברות המציעות שירות טרייד אין רכבים עומדות מאחורי הרכבים שהן מציעות למכירה במאת האחוזים, גם לאחר הקנייה, ולכן יש לך למי לפנות אם יש לך שאלות או בעיות. כמו כן, תוכל להיות בטוח שהרכב שאתה מעוניין בו עבר טיפולים ושתקבל את היסטוריית הרכב המלאה ודיווח מדויק על מצבו.
  • חברות המבצעות עסקאות טרייד אין מציעות לרוב תנאי מימון נוחים לרכישת הרכב החדש.
  • בחלק מהמקרים תוכל להשיג עבור הרכב שבבעלותך מחיר מחירון מלא, דבר שקשה מאוד להשיג כאשר מוכרים את הרכב בדרכים אחרות.
  • ליבואני הרכב וחברות הליסינג והטרייד-אין יש היצע גדול של רכבים שהלקוח יכול לבחור מביניהם.
  • תוכל להימנע ממצב שבו תישאר ללא רכב לאחר שמכרת את מכוניתך או לחלופין מתרחיש שבו "תיתקע" עם שני רכבים, דבר שיכול להיות בעייתי באזורים שבהם יש מצוקת חניה. יתרון נוסף מהיבט כלכלי הוא הימנעות ממצב של "חור בכיס" עקב קניית רכב חדש לפני שמכרת את רכבך הקודם.

כיצד ניתן לבצע טרייד אין?

כיום, מגוון חברות מציעות שירותי טרייד אין רכבים, לרבות יבואני רכב, חברות ליסינג, חברות טרייד אין וסוחרי רכב. אך, רוב הסיכויים שתצליח לבצע עסקה מוצלחת עם מחירים הוגנים בחברות גדולות ומוכרות. לחברות יציבות בעלות חוסן כלכלי גבוה יש "תו סחר" ממשרד התחבורה, המאפשר העברת בעלות מיידית, וכן יכולת להציע מחירים משתלמים ויציבים בשל יכולת סליקה מהירה. לעומתן, סוחרי מכוניות מקומיים אינם מומלצים מכיוון שהם לא מציעים אחריות על הרכב החדש. יתרה מכך, הם עלולים להציע מחיר נמוך ולא מספק עבור הרכב שלך.

 

בלובינסקי טרייד & ליס תמצאו מגוון גדול מאד של יצרנים ודגמים, החל מרכבי ליסינג ורכבי יד-שנייה וכלה ברכבי 0 ק"מ חדשים. אתם מוזמנים לשדרג את הרכב ולקבל עסקה הוגנת, שקופה ואמינה בתנאים אטרקטיביים: אפשרויות מימון גמישות ונוחות, אחריות מורחבת, בדיקת קנייה במכון רישוי מורשה, העברת בעלות מיידית, תיקונים חזותיים ומכאניים וגישה מלאה להיסטוריית הטיפולים של הרכב.

 

 

תיאום פגישה אישית

הנציגים שלנו ישמח לענות על כל שאלה,
ייעץ ולהכווין, בחינם.
ובלי התחייבות!


    אני מסכים/ה למדיניות הפרטיות ומאשר/ת את שמירת הפרטים במאגר המידע

    אני מסכים/ה למדיניות הפרטיות ומאשר/ת את שמירת הפרטים במאגר המידע.