רכב 0 ק"מ – קניית רכב חדש מהניילונים

מה זה רכב 0 ק"מ? מדוע קניית רכבי 0 ק"מ הופכת ליותר ויותר נפוצה ומה כדאי לדעת לפני שסוגרים עסקה?
:
|
רכב 0 ק"מ - מדריך לקניית רכב

כאשר מדברים על קניית רכב 0 ק"מ מתכוונים לקניית רכב חדש שנמכר לחברת ליסינג ישירות מהיבואן. מאחר והרכב עובר בעלות, מדובר לכאורה ברכב יד שנייה אך אל תיתנו למינוח להטעות אתכם – מדובר ברכב חדש שלא עלה על הכביש ורק נרשם על שם חברת הליסינג.

עסקאות של רכבי 0 ק"מ מהוות היום למעלה מ-10% משיעור מכירות הרכבים ונתון זה הולך וגדל עם השנים. הסיבה לפופולאריות הגוברת של קטגוריית רכב 0 ק"מ בחברות הליסינג היא היתרונות הרבים הנלווים לקניית רכב חדש מהניילונים: ראשית, כולם מרוויחים – היבואן מוכר כמויות נכבדות של רכבים, חברות הליסינג קונות רכבים במחירים מופחתים ובתורן מעניקות ללקוחות הנחות נאות. הקונים זוכים לקבל רכב חדש בהנחה של כ-15% לפחות ולעיתים אף יותר, כך שמדובר בחיסכון משמעותי של עשרות אלפי שקלים. כמו כן, ניתן לקבל מחברת הליסינג הצעת מימון משתלמת עם ריבית אפסית. לכן, עסקה כזאת היא אפשרות מומלצת למי שמעוניין ברכב חדש אך לא רוצה לרוקן את חשבון העו"ש שלו.

לאלו שחושבים על העתיד ומודאגים מירידת הערך בעת מכירת הרכב, אל תחששו. ידוע שמחירי מחירון של רכבי 0 ק"מ גבוהים מאלו של רכבים למכירה שהיו בעסקת ליסינג או בבעלות פרטית. פערים אלו במחירים יכולים להגיע לאלפי שקלים. להבדלים במחירון בין רכבי יד שנייה לרכבי יד ראשונה אין שום משמעות לאור ההנחה שתקבלו בעת הרכישה. בנוסף לכך, הפחתת הערך של העברת הבעלות תתבטל לאחר שנתיים בעלות על הרכב. כאשר הרכב בן כמה שנים, אין הבדל כספי בין יד ראשונה, שנייה וכולי.

השתכנעתם שקניית רכב 0 ק"מ משתלמת? יש לנו הערת אזהרה בשבילכם לפני שתתחילו לחפש עסקאות ברשת: הפופולאריות של רכבים אלו בקרב ישראלים הובילו לצמיחתם של אתרי מכירות מקוונים. אתרים אלו אמנם מציעים רכבים חדשים במחירים זולים אך במקרים רבים מדובר בחתול בשק. פרסומי הרכבים כוללים תמונות אילוסטרציה, שלא משקפות את הדגם האמיתי של הרכב שמוצע למכירה. כמו כן, לא מציינים את שם חברת הליסינג שממנה מגיע הרכב עד למעמד הרכישה. לכן, אנו ממליצים לכם להישמר לנפשותיכם ולעבור רק מול חברת ליסינג מוכרת ואמינה.

 

לובינסקי טרייד & ליס מאפשרת לכם ליהנות מכל העולמות, מבלי שתצאו עם "חור בכיס". בקטגוריית רכבי 0 ק"מ מחכים לכם מגוון רכבים חדשים שיאפשרו לכם ליהנות מאחריות יצרן, מחירים אטרקטיביים ועד 100% מימון על הרכב, כך שתוכלו לחסוך במחיר מבלי להתפשר על איכות הרכב.

 

 

תיאום פגישה אישית

הנציגים שלנו ישמח לענות על כל שאלה,
ייעץ ולהכווין, בחינם.
ובלי התחייבות!


    אני מסכים/ה למדיניות הפרטיות ומאשר/ת את שמירת הפרטים במאגר המידע

    אני מסכים/ה למדיניות הפרטיות ומאשר/ת את שמירת הפרטים במאגר המידע.